سایت کسب درآمد فریلنسری پونیشا

  • تاریخ انتشار : 12 آبان 1399

معرفی سایت پونیشا

در پونیشا دو گزینه داریم:فریلنسر انجام پروژه و کارفرما ثبت پروژه

فریلنسر:اگر شما در زمینه هایی مانند طراحی-برنامه نویسی،تایپ،ترجمه و....مهارت دارید،می توانید در سایت با انتخاب گزینه فریلنسر ثبت نام کنید،تا در سایت پروژه هایی که برای انجام دادن است طبق مهارت خودتون انتحاب کنید و به کار فرما پیشنهاد بدید که من می تونم این پروژه انجام بدهم و کارفرما پیشنهاد شما را تایید می کند و شما پروژه را انجام می دهید و به کارفرما تحویل می دهید و هزینه انجام پروژه را دریافت می کنید.کسانی هستند که میلیونی از این سایت کسب درآمد می کنند.

کار فرما:کسانی که پروژه دارند مانند طراحی سایت،تایپ،ترجمه و... گزینه کار فرما را انتخاب کنند،تا پروژه را در سایت ثبت کنید و  هزینه ای که می خواهید بابت انجام پروژه بپردازید مشخص کنید، منتظر پیشنهاد های فریلنسر ها باشید تا یک فریلنسر را انتخاب کنید تا پروژه شما را انجام بدهد.این کار در زمان و وقت شما صرفه جویی می شود،به طور مثال برای انجام پروژه باید کافی نت ها رو بگردید و قیمت انجام پروژه را بپرسید که بعضی ها واقعا برای انجام پروژه از خودشون هزینه بالایی میگن.اما در سایت پونیشا پروژه خودتون را با توضیحات ثبت کنید و قبمت مد نظر خودتون را مشخص کنید،حتی در سایت می توانید مسابقه هم بزارید و قیمت جایزه را مشخص کنید تا هر فریلنسری پروژه را خوب انجام داد جایزه را به اون بدهید.

در سایت گزینه راهنما است و می توانید به راحتی با کار کردن در سایت آشنا بشید.

شما می‌توانید با دعوت از دوستان خود، کد تخفیف دریافت کنید. هر زمان دوستانی که به پونیشا دعوت کردید در پونیشا ثبت‌نام کنند و عضویت خود را ارتقا دهند یا پروژه ثبت کنند، شما به مبلغ ۱۵ هزار تومان کد تخفیف دریافت خواهید کرد.

دوست شما پس از ثبت نام نیز ۱۵ هزار تومان کد تخفیف دریافت می‌کنند که می‌تواند با آن عضویت خود را ارتقا دهد یا یک پروژه جدید ایجاد کند.

برای ثبت نام در سایت کلیک کنید