کسب درآمد از سایت عالیه پی سی رنک

  • تاریخ انتشار : 13 آبان 1399

سایت (پی سی رنک) بزرگترین سایت جامع افزایش بازدید سایت یا وبلاگ و سئو شامل خدماتی نظیر افزایش بازدید سایت، خرید بک لینک فالو، افزایش ورودی و جستجو در گوگل, تبلیغات، کاهش رتبه الکسا … و امکان کسب درآمد از این روشها برای دارندگان سایت و وبلاگ (فرقی ندارد از چه سیستم وبلاگ دهی استفاده میکنید.)

این سایت از سال ۱۳۸۸ تاکنون تجربه فعالیت در زمینه افزایش بازدید و سئو سایت دارد. کلیه روش های به کار گرفته شده در این سایت به مرور زمان اصلاح و دقیق شده است.

شما با انجام کارهای سایت درآمد کسب میکنید و امتیاز دریافت میکنید که به کمک امتیاز میتوانید خودتان در این سایت تبلیغات مختلف سفارش دهید، امکان تبدیل موجودی به امتیاز هم وجود دارد.

این سایت فارسی است و کار کردن با آن بسیار راحت است به هر دلیلی با کار کردن مشکل داشتید بعد از ورود به سایت در حساب کاربری خود گزینه آموزش کار با سایت را در منو میبینید و میتوانید از آن کمک بگیرید.

درآمد شما باتوجه به تعداد و نوع تبلیغات، بازید سایت و وبلاگ شما متفاوت است.

در این سایت وقتی درآمد شما به 10000 تومان برسد به طور اتوماتیک در صف واریز قرار خواهد گرفت و درآمد شما بدون هیچ کارمزدی به حساب شبای شما واریز خواهد شد.

کسب درآمد با جستجو در گوگل

 

روش کسب درآمد از سایت پی سی رنک

1)کسب درآمد از طریق جستجو در موتورهای جستجو نظیر گوگل، بینگ، یاهو، پارسیجو و یوز برای این کار نیاز نیست که دارای سایت یا وبلاگ باشید یا نیاز به قرار دادن کد یا واریز مبلغ نیست. تنها باید مراحل زیر را طی کنید.

الف) در سایت ثبت نام کنید و وارد پنل کسب درآمد شوید

ب) از منوی سمت راست وارد بخش سیستم افزایش جستجوی گوگل و سپس —> کسب درآمد شوید

ج) روی دکمه جستجو کلیک کنید و در نتایج بر روی سایت تبلیغ دهنده کلیک کنید

د) شمارش معکوس ظاهر می شود و پس از آن درخواست کد امنیتی می کند. با تایید کد امنیتی پول به شما تعلق می گیرد.

در هر بازدید، درآمد از ۲۰ تا ۱۰۰ تومان متغیر است

مانند تصویر زیر

2)کسب درآمد از طریق پاپ آندر

گر سایت پربازدیدی دارید این بخش از پر درآمد ترین بخش های موجود خواهد بود.برای کاربرانی که سایت ندارند و فقط از طریق موتورهای جستجو نظیر گوگل کسب درآمد می کنند  آموزش‌های لازم در سایت پیسی رنک وجود دارد و بدین ترتیب افزایش قابل توجه‌ای در درآمد آن‌ها حاصل می‌شود.

3)کسب درآمد از طریق تبلیغات بنری ویژه

در این شیوه نیاز به داشتن سایت یا وبلاگ با رتبه خوب زیر ۱۰۰ هزار جهانی می باشد.

کد تبلیغات را در مکان مناسبی از سایت خود قرار می‌دهید و به ازای هر نمایش ۲ ریال و به ازای هر کلیک حداقل ۳۰۰ ریال به شما تعلق می گیرد.

4)کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

در اینسایت می‌توانید از طریق لایک پست یا دنبال کردنِ کانالها و صفحاتِ اجتماعی فعالین اینترنتی و دارندگانِ سایتهای مهم کسب درآمد کنید.

در این بخش فعلا به صورت مستقیم از 2 شبکه اجتماعی اینستاگرام و آپارات می توان کسب درآمد کرد.

جهت بررسی بیشتر می توانید به مطلب اختصاصی در مورد هر یک از این دو شبکه اجتماعی مراجعه نمایید

1) کسب درآمد از طریق اینستاگرام

2) کسب درآمد از طریق آپارات

نمایی از پنل کسب درآمد

نمایی از پنل افزایش بازدید

توجه کنید در مورد کسب درآمد،هر از گاهی گزینه ریست تبلیغ ها را بزنید آگهی های جدید دوباره میان،این سایت عالیه حتما عضو شوید و کار کنید.

برداشتی یک کاربر از سایت پی سی رنک

جهت عضویت در سایت عالی کلیک کنید