ثبت آرزو مالی و عاطفی در ویشاتو

  • تاریخ انتشار : 26 آبان 1399

اول در سایت ویشاتو ثبت نام کنید

چگونه یک آرزو ثبت کنیم؟

نوع آرزو

مالی یا عاطفی؟ مسئله این است!

آرزوی مالی، شامل کالایی دارای مبلغی مشخص از یک سایت یا فروشگاه اینترنتی می باشد.
آرزوی عاطفی، صرفا برای به اشتراک گذاری ایده ها، آرمان ها و آرزوهای غیر مادی شما "ویشاتویی های عزیز" می باشد.

عنوان آرزو

در این مرحله باید برای آرزومون " اسم یا عنوان" انتخاب کنیم.

عنوان آرزو در حقیقت نامی است، که شما برای آرزوتون انتخاب میکنید؛ و در بالاترین قسمت کارت آرزو در صفحات مختلف سایت دیده میشه، "یادمون باشه که این بخش هویت آرزوی ما را شکل میده" پس حسابی برای انتخاب "عنوان آرزوتون" انرژی بزارید.

دسته بندی آرزو

دسته بندی کن، بهتر دیده شو!

با توجه به متن و عنوان آرزو میتوانیم، برای آرزومون دسته بندی انتخاب کنیم.

مثلا: من لپ تاپ رو برای کارم میخوام ( کسب و کار )، دوستم برای درس خوندن ( تحصیل ) و ...

ماجرای آرزو

جذاب بنویس؛ زودتر برآورده شو😍

شنیدید که میگن هر آدمی یک داستانی داره ، آرزو هم دقیقا همینطوره!
داستان آرزوتون رو با ویشاتویی ها درمیون بزارید.

مبلغ آرزو را وارد کنید

اعتبار کسب کن، آرزو ثبت کن!

مبلغ دقیق و بدون تخفیف کالایی که از سایت یا  فروشگاه اینترنتی انتخاب کردید را وارد کنید، توجه داشته باشید که این مبلغ باید با اعتبار شما همخوانی داشته باشد (با حمایت از آرزوهای بقیه "من هستم" در ویشاتو  10 برابر مبلغ حمایتتان اعتبار کسب کنید.)

علاوه بر پرداخت به آرزوها میتونید با دعوت از دوستانتون به ویشاتو به ازای هر نفر که با کد شما ثبت نام کنه 50.000 تومان اعتبار کسب کنید.

لینک خرید ارزو را وارد کنید

هر صفحه در اینترنت یک آدرس بخصوص دارد!

پس از انتخاب کالای مورد نظر خود در فروشگاه اینترنتی مورد نظر به بالای صفحه مرورگر خود مراجعه کرده و لینک را کپی کنید و آن را در قسمت لینک خرید وارد کنید ؛ با این کار به ما در پیدا کردن کالای مورد نظر کمک میکنید.

تصاویر و ویدیوهای مرتبط با آرزو

عکس جذاب = بیشتر دیده شدن

با انتخاب عکس ها و ویدوهای جذاب برای آرزوتون در بیشتر دیده شدن و در نتیجه زودتر برآورده شدن آن تلاش کنید.

من هستم

ویشاتو تنها یک قانون ساده داره، حامی باش تا حمایت شوی، در ویشاتو همه در قبال هم مسئولیم، پس برای رسیدن به خواسته­ ها و آرزوهامون باید در اولین قدم بعد از عضویت در ویشاتو به دنبال حمایت از آرزوها و خواسته ­های دیگران باشیم. یادتون باشه برای افزایش اعتبار میتونیم از آرزوهای سایر دوستان ویشاتویی حمایت کنیم.

علاوه بر پرداخت به آرزوها میتونید با دعوت از دوستانتون به ویشاتو به ازای هر نفر که با کد شما ثبت نام کنه 50.000 تومان اعتبار کسب کنید.

به عنوان مثال من 200000 تومان از دیگران حمایت کردم و حدود 2 میلیون تومان اعتبار در یافت کردم و می توانم به میزان 2 میلیون آرزو ثبت کنم،به آرزو با مبلغ بیشتر هم میرسن

آرزو کن

حالا به همین سادگی با کسب اعتبار به مرحله ثبت آرزو می­رسیم و تا سقف اعتبار در ویشاتو میشه آرزو ثبت کرد. هر آرزو داستان خودش رو داره، پس داستان آرزوتون رو توی صفحه ثبت آرزو بنویسید، عکس یا فیلم آرزو هم میشه توی صفحه ثبت آپلود کرد، هرچقدر داستان آرزوهاتون و عکس و فیلمی که آپلود می­ کنید جذاب­تر باشه، دیگران تمایل بیشتری دارند تا حامی آرزوی شما باشند.

امتیاز داره

اینجا ما دنبال هر بهانه ­ای می­ گردیم تا ویشاتویی­ ها امتیاز بگیرند، شما توی ویشاتو با استفاده از راه­ های خیلی ساده می تونید امتیاز خودتون رو افزایش بدید، از تکمیل کردن اطلاعات پروفایل تون گرفته تا به اشتراک­ گذاری آرزوهای دیگران! با به روز رسانی آرزوهاتون، با گرفتن بیشترین لایک و یک متن آرزوی خوب هم میشه امتیاز کسب کرد. با امتیازها میشه از بالون آرزوها استفاده کرد!

بالون آرزوها

قسمت جذاب جمع کردن این همه امتیاز وقتی خودشو نشون میده که شما بخواهید آرزوهاتون بیشتر دیده بشه و سریعتر به آرزوهاتون برسید، با خرج کردن امتیاز، آرزوهاتون با اولویت بیشتری برای دیگر کاربران نشان داده خواهد شد و احتمال حمایت از آرزوی شما بیشتر میشه در نتیجه سریعتر به آرزوی خود می ­رسید. با لینک ما ثبت نام کنید و 3000 امتیاز در یافت کنید و آرزو خود را در صفحه اصلی سایت طبق تصویر زیر بالون کنبد.

به آرزوم رسیدم

وقتیکه آرزوتون به نتیجه رسید، ویشاتو باهاتون تماس می­گیره تا آرزوتون رو به دست تون برسونه، برای همین به شدت توصیه میشه هم برای کسب امتیاز و هم برای دسترسی راحت­ تر به شما، اطلاعات خودتون رو توی پنل کاربری تکمیل کنید.

آمار سایت

پس در سایت ثبت نام کنید

به امید کاربران یک میلیونی